Timiș: Au furat bancomatul cu 600.000 de lei

Polițiștii din Timiș caută autorii unui furt de bancomat care conținea 600.000 de lei, evenimentul având loc în zona aeroportului Timișoara.

"Persoane neidentificate încă au pătruns prin efracție în sediul unei societăți comerciale în noaptea de miercuri spre joi, de unde au sustras un bancomat cu 600.000 de lei", a declarat joi, pentru AGERPRES, purtătorul de cuvânt al Poliției Timiș, Ionuț Bocancea.

AGERPRES


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează avantajul numeric al Rusiei

5 Așa arată un maimuțoi al păpușarilor...