Toader, cu „translatoarea” blondă, la restaurant

Toader, cu „translatoarea” blondă, la restaurant

Toader, cu „translatoarea” blondă, la restaurant. În plin scandal în justiţie, ministrul Tudorel Toader a fost surprins în ipostaze neobişnuite pentru acesta în timp ce se afla la un restaurant din Craiova. Acesta era însoţit de o blondă de care părea foarte apropriat, cei doi fiind fotografiaţi unul lângă celălalt în timp ce domnişoara îi arăta ceva pe telefon.

Conform anumitor informații, tânăra ar fi „translatoarea” care l-a însoțit în Serbia, la Belgrad, unde a avut o întâlnire cu ministrul Justiției din țara vecină. 



populare
astăzi

1 Un oficial al BNR, declarații surprinzătoare despre recuperarea Tezaurului României din Rusia la un post TV din Polonia

2 De citit...

3 Fotografia care i-a convins pe români că sunt urmașii dacilor. Acum un secol, un scoțian a surprins-o într-un sat uitat din munți

4 Kim Kardashian a lansat un model de bikini, cu floci multicolori...

5 Capul Verde, paradisul exotic ascuns al turismului sexual. Băieții Western Union și secretele nevăzute