Tobă, UMILIT de Godină!

Marian Godină a pus ștampila pe mandatul lui Tobă: nimic. Singurul lucru bun, demisia.

"Nu vreau sa prejudiciez imaginea acestui minister", a spus fostul ministru de interne Petre Tobă, anunțând că demisionează după ce DNA a cerut urmărirea sa penală pentru favorizarea făptuitorului. Decizia sa nu l-a impresionat deloc pe polițistul devenit celebru, Marian Godină, care a postat un comentariu pe pagina de Facebook a Ministerului Afacerilor Interne.

"Ce de lucruri faine ați făcut!!! Numai reuşite. Dacă vă interesează părerea unui agent, direct din stradă, vă spun eu ce am simțit: nimic! Cred că singurul lucru bun al mandatului l-ați făcut astăzi. Să trăiți!" a scris Marian Godină la postarea în care Petre Tobă își anunța demisia din funcția de ministru de Interne.



populare
astăzi

1 O nouă „realizare” marca Bolojan: Carburanții continuă să se scumpească în România, deși prețul petrolului scade

2 Specialiștii Muzeului „Grigore Antipa” fac precizări despre „peștii-iepure” care au apărut în Grecia

3 Dezvăluiri din PSD / „Ne-au chemat la Vila Lac și ni s-a spus: «Trebuie să aduceți voturi»” pentru Simion”

4 Imaginea zilei în România...

5 Mutarea care i-ar fi fatală președintelui Nicușor Dan / „Anticipatele sunt cea mai bună soluție proastă”