Tobă, UMILIT de Godină!

Marian Godină a pus ștampila pe mandatul lui Tobă: nimic. Singurul lucru bun, demisia.

"Nu vreau sa prejudiciez imaginea acestui minister", a spus fostul ministru de interne Petre Tobă, anunțând că demisionează după ce DNA a cerut urmărirea sa penală pentru favorizarea făptuitorului. Decizia sa nu l-a impresionat deloc pe polițistul devenit celebru, Marian Godină, care a postat un comentariu pe pagina de Facebook a Ministerului Afacerilor Interne.

"Ce de lucruri faine ați făcut!!! Numai reuşite. Dacă vă interesează părerea unui agent, direct din stradă, vă spun eu ce am simțit: nimic! Cred că singurul lucru bun al mandatului l-ați făcut astăzi. Să trăiți!" a scris Marian Godină la postarea în care Petre Tobă își anunța demisia din funcția de ministru de Interne.



populare
astăzi

1 Imaginea zilei în România...

2 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...