TOP CINEMA 'Bad Boys', cu Will Smith şi Martin Lawrence, în fruntea box-office-ului nord-american

''Bad Boys'', avându-i ca protagonişti pe Will Smith şi Martin Lawrence, şi un nou film cu doctorul Dolittle se află în fruntea box-office-ului nord-american după acest weekend, conform estimărilor publicate duminică de compania de specialitate Exhibitor Relations.

La lansarea sa în sălile de cinematograf, ''Bad Boys for Life'', a treia tranşă din celebra sagă poliţistă, a acumulat 59,2 milioane de dolari în Canada şi Statele Unite, datorită unei reţete aparent atemporală: relaţia bine unsă dintre cei doi parteneri, Will Smith şi Martin Lawrence, combinată cu explozii spectaculoase.


populare
astăzi

1 „Echipa de securici, șmecheri, plagiatori și oameni cu o grămadă de contracte cu statul care s-a aliniat în spatele lui Bolojan”

2 Țața convertită la politică, gest de doi lei la adresa „noului dușman al poporului”

3 Hopa, ce avem noi aici?

4 Asta e România onestului Nicușor Dan?

5 O nouă postare ciudată a președintelui SUA...