TOP CINEMA 'Bad Boys for Life', în continuare în fruntea box-office-ului nord-american

''Bad Boys for Life'', un film cu cascadorii şi explozii spectaculoase, se menţine pe prima poziţie a box-office-ului nord-american, potrivit estimărilor date publicităţii duminică de compania de specialitate Exhibitor Relations, informează AFP.

Deşi ultima zi a săptămânii a fost eclipsată de Super Bowl, iar sălile de cinematograf au fost goale, ''Bad Boys for Life'', al treilea episod din celebra saga poliţistă, a obţinut încasări de 17,7 milioane de dolari de vineri până duminică în Canada şi Statele Unite, graţie unei reţete care nu pare să se demodeze: relaţia bine sudată între cei doi parteneri de pe ecran, Will Smith şi Martin Lawrence.


populare
astăzi

1 Imaginea zilei în România...

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Negocieri guvernamentale la Vila Lac: Bolojan, Fritz și Kelemen au plecat, Grindeanu a rămas