TRĂDĂTOR! Tăriceanu declară că el îi trimitea pe 15 martie, în fiecare an, o scrisoare de felicitare președintelui UDMR!

Ce trădător! Călin Popescu Tăriceanu tocmai declară la TV că el, când era prim-ministru, trimitea în fiecare an, pe 15 martie o scrisoare de felicitare președintelui UDMR! Și acuză, jegul dracu, cităm: „rețelele oculte care s-au activat pe internet îndemnând la revoltă”!

Reamintim că pe 15 martie 1848 Dieta de la Pesta vota, printre altele, alipirea Transilvaniei la Ungaria.

Tăricene, uite jegule niște oculți:


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Așa arată un maimuțoi al păpușarilor...

5 Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează avantajul numeric al Rusiei