Tudose, despre eventuale tensiuni cu Dragnea: Nu am apucat să ne certăm; am discutat constructiv despre guvernare

Premierul Mihai Tudose a afirmat miercuri că a discutat, în urmă cu o zi, cu liderul PSD, Liviu Dragnea, "constructiv" despre guvernare.

"Nu am apucat să ne certăm încă. (...) Am stat de vorbă ieri (...) constructiv, despre cum așezăm lucrurile pe linie de guvernare", a spus Tudose.

AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?