Tudose, despre organizarea unui miting de susţinere a premierului: Suntem la guvernare; te-ai căsătorit o dată, stai acolo

Fostul premier Mihai Tudose a declarat, marţi, că nu este de acord cu organizarea unui miting de susţinere pentru premierul Viorica Dăncilă.

"Domnule, părerea mea e că nu. Părerea mea sinceră e că nu! Suntem la guvernare! Sunteţi căsătorit? Vă căsătoriţi în fiecare zi? Te-ai căsătorit o dată, stai acolo!", a spus social-democratul Mihai Tudose, la Parlament, întrebat dacă este de acord cu organizarea unui miting de susţinere a premierului Viorica Dăncilă. AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 Imaginea zilei în România...

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...