Tudose face mișto de ei! Pleacă din țară în timpul mitingurilor!

Tudose face mișto de ei! Pleacă din țară în timpul mitingurilor! Potrivit unui comunicat, merge în acest weekend la Belgrad. Prim-ministrul va avea întâlniri cu președintele Serbiei, Aleksandar Vučić, prim-ministrul Bulgariei, Boyko Borisov, și prim-ministrul Greciei, Alexis Tsipras.

"Premierul Mihai Tudose se va deplasa la Belgrad, în perioada 8-9 decembrie 2017, unde va avea întâlniri de lucru cu președintele Serbiei, Aleksandar Vučić, prim-ministrul Bulgariei, Boyko Borisov, și prim-ministrul Greciei, Alexis Tsipras", potrivit unui comunicat al Guvernului.


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?