Uite, președintele are și-un pic de drăcoșenie în el...

Uite, președintele are și-un pic de drăcoșenie în el...

Klaus Iohannis și soția sa, Carmen Iohannis, au fost prezenți, marți seara, la recepția oferită de Regina Elisabeta a II-a în onoarea șefilor de stat și de guvern care participă la reuniunea NATO, de la Palatul Buckingham.

Carmen Iohannis, sotia presedintelui Romaniei, a postat pe pagina sa de Facebook o fotografie de la receptie, unde a participat alaturi de sotul sau.

Dupa ce, pana acum, au fost date publicitatii doar fotografii de protocol de la reuniunea la nivel inalt de la Londra, Carmen Iohannis a spart gheata cu o imagine de album de familie, in care apare alaturi de sotul sau, Klaus, langa un brad de Craciun.

Presedintele Iohannis poate fi vazut cum incearca sa aranjeze un glob pe o ramura sau poate vrea sa se masoare cu bradul de la Londra, nu este foarte clar.

Cert este ca imaginea a fost apreciata de peste 2.300 de internauti in mai putin de o ora si a primit deja sute de comentarii, cele mai multe pozitive


populare
astăzi

1 Așa o fi?

2 Foarte interesante amănunte...

3 Lumea rămâne fără petrol? / Ce spune Goldman Sachs

4 Dezvăluirile unui fost agent CIA despre jocurile de culise din Orientul Mijlociu: „N-ar fi pentru prima dată când face asta”

5 Nimic nu pare a fi întâmplător / „Unirea cu România, scurtătură istorică legitimă către integrarea europeană”