Un american, soțul unei funcționare de la Ambasada SUA, găsit mort în complexul de lux „Stejarii”

Un american, soțul unei funcționare de la Ambasada SUA, găsit mort în complexul de lux „Stejarii”.

Din primele evaluări făcute de anchetatori la fața locului, bărbatului i s-a făcut rău si ar fi suferit un atac de cord, spun sursele judiciare.

Polițiștii și procurorii fac cercetări la fața locului pentru a stabili cu exactitate cauza decesului.


populare
astăzi

1 Hopa, ce avem noi aici?

2 „Echipa de securici, șmecheri, plagiatori și oameni cu o grămadă de contracte cu statul care s-a aliniat în spatele lui Bolojan”

3 LIVE Guvernul Veștea va fi votat în Parlament în această seară

4 Țața convertită la politică, gest de doi lei la adresa „noului dușman al poporului”

5 O informație interesantă