Un american, soțul unei funcționare de la Ambasada SUA, găsit mort în complexul de lux „Stejarii”

Un american, soțul unei funcționare de la Ambasada SUA, găsit mort în complexul de lux „Stejarii”.

Din primele evaluări făcute de anchetatori la fața locului, bărbatului i s-a făcut rău si ar fi suferit un atac de cord, spun sursele judiciare.

Polițiștii și procurorii fac cercetări la fața locului pentru a stabili cu exactitate cauza decesului.


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 Imaginea zilei în România...

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Foarte interesante amănunte...