Un american, soțul unei funcționare de la Ambasada SUA, găsit mort în complexul de lux „Stejarii”

Un american, soțul unei funcționare de la Ambasada SUA, găsit mort în complexul de lux „Stejarii”.

Din primele evaluări făcute de anchetatori la fața locului, bărbatului i s-a făcut rău si ar fi suferit un atac de cord, spun sursele judiciare.

Polițiștii și procurorii fac cercetări la fața locului pentru a stabili cu exactitate cauza decesului.


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Așa arată un maimuțoi al păpușarilor...

5 Citiți și voi ce a văzut un pilot american de F-15 în Iran...