Un bărbat a fost găsit mort la Hotel Ambasador din Capitală

Un bărbat în vârstă de 49 de ani, care era cazat la Hotelul Ambasador din București, a fost găsit decedat de către polițiști, au anunțat oficiali ai Poliției Capitalei.

Cazul urmează a fi preluat de Serviciul Omoruri din cadrul Direcției General a Poliției Municipiului București, iar cadavrul va fi trimis la Institutul de Medicină Legală pentru anchetă.

AGERPRES


populare
astăzi

1 Mitropolitul Basarabiei a demisionat după apariția unor imagini în care ar întreține relații sexuale cu un bărbat

2 O fată de 15 ani a fost omorâtă după ce a refuzat să se mărite cu un văr. Calvarul prin care a trecut adolescenta

3 SURSE Nicușor Dan ar putea desemna noul premier în următoarele 48 de ore

4 „Oana Țoiu s-a antepronunțat înaintea CSAT, un gest neloial” / România a optat pentru dialog informal în loc de Articolul 4 NATO

5 „Ion Iliescu a guvernat prin război hibrid înainte ca acesta să fie inventat oficial”