Un colier uman?

Diana Sar a dus ședințele foto la un alt nivel. Actrița din „Vlad” este protagonista unui pictorial incendiar, sub semnătura fotografei Roxana Neacșu. De ce nu au folosit haine la acest „shooting”, scrie protv.ro .

Diana Sar a făcut din modeling un job full time și nu credem să existe fotograf care să nu vrea să lucreze cu ea. În cea mai recentă ședință foto a sa, realizată sub bagheta fotografei Roxana Neacșu, Diana Sar aduce un omagiu tinereții și sexualității.

Cele două nu au folosit haine pentru pictorialul incendiar, ci bijuterii corporale.

Portishead (trupă muzicală - n.red.) cântând Strangers în fundal”, a scris Diana Sar pe Instagram, în dreptul câtorva fotografii din cadrul shooting-ului.

Diana Sar e un colier uman în acest pictorial, care dovedește că uneori femeile nu poartă bijuteriile cum trebuie.

Așa să mă tot trezesc”, „Cât de frumoasă ești! Superbă!”, „Astea sunt poze pt o rețea de socializare sau pt un site xxx?” – sunt câteva dintre comentariile pe care i le-au transmis fanii ei.

Fotografii: @dianasar/PRO TV


populare
astăzi

1 Nu-i mai satură Dumnezeu! / Încet, încet, țara asta nu mai are nevoie de vot, că a devenit inutil, ci de o nouă revoluție, pe bune!

2 Părinţi revoltaţi, după ce o mamă a spus cât costă serbarea fiicei sale la clasa I. „Suntem noi căzuți în cap de zgârciți sau...?”

3 Un „experiment” misterios provoacă panică în Israel

4 Cum a ajuns să fie condamnat primarul din Medgidia după ce a refuzat să îl mituiască cu 200.000 de euro pe procurorul Theodor Niță

5 Atac masiv cu drone al Ucrainei în Moscova și împrejurimi