Un elev al Școlii de Poliție din Câmpina a furat dintr-un mall trei inele care valorau 50 de lei

Un elev al Școlii de Poliție din Câmpina a furat dintr-un mall trei inele, în valoare de 50 de lei scriu jurnaliștii de la  Ziarul Incomod. 

Tânărul urma cursurile Școlii de Poliție „Vasile Lascăr” din Câmpina și a fost prins chiar în timp ce sustrăgea bunurile dintr-un magazin din mall-ul Ploiești Shopping City. Informația a fost confirmată oficial de reprezentanți ai Poliției Prahova.

Citește articolul integral pe  Ziarul Incomod.


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează avantajul numeric al Rusiei

5 Așa arată un maimuțoi al păpușarilor...