Un nou ȘOC pentru Dragnea! Ambasadorul SUA la Bucureşti, vizită fulger la biroul său de la Camera Deputaţilor

Ambasadorul Statelor Unite ale Americii, Hans Klemm, discută, miercuri, cu preşedintele Camerei Deputaţilor, Liviu Dragnea, în biroul acestuia din Palatul Parlamentului.

Ambasadorul SUA la Bucureşti, Hans Klemm, a ajuns la Palatul Parlamentului în jurul orei 15.30.

Întâlnirea lui Liviu Dragnea cu ambasadorul Hans Klemm nu figurează pe programul oficial al preşedintelui Camera Deputaţilor. 


populare
astăzi

1 Hopa, ce avem noi aici?

2 „Echipa de securici, șmecheri, plagiatori și oameni cu o grămadă de contracte cu statul care s-a aliniat în spatele lui Bolojan”

3 Țața convertită la politică, gest de doi lei la adresa „noului dușman al poporului”

4 O informație interesantă

5 Asta e România onestului Nicușor Dan?