Un polițist din Prahova a sunat la 112 pentru că era bătut de soție

Un poliţist de la postul din Filipeştii de Pădure (județul Prahova) ar fi apelat la numărul de urgenţă 112 pentru că era agresat de soţie, au declarat surse din poliție pentru  Ziarul Incomod.

În prezent, de caz se ocupă secția de poliție din Floreşti.

Reprezentanţii IPJ Prahova au confirmat oficial că a fost un apel, iar că bărbatul şi fetiţa acestuia ar fi fost agresaţi de femeie: “A fost un apel în jurul orei 20:30, un barbat de 41 ani a reclamat ca el si fiica sa de 16 ani au fost agresați de soție (35 de ani)”.


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Citiți și voi ce a văzut un pilot american de F-15 în Iran...

5 Foarte interesant ce spune omul ăsta despre Nicușor Dan...