Un polițist din Prahova a sunat la 112 pentru că era bătut de soție

Un poliţist de la postul din Filipeştii de Pădure (județul Prahova) ar fi apelat la numărul de urgenţă 112 pentru că era agresat de soţie, au declarat surse din poliție pentru  Ziarul Incomod.

În prezent, de caz se ocupă secția de poliție din Floreşti.

Reprezentanţii IPJ Prahova au confirmat oficial că a fost un apel, iar că bărbatul şi fetiţa acestuia ar fi fost agresaţi de femeie: “A fost un apel în jurul orei 20:30, un barbat de 41 ani a reclamat ca el si fiica sa de 16 ani au fost agresați de soție (35 de ani)”.


populare
astăzi

1 Primul general român care spune pe bune ce se întâmplă

2 SURSE Lista miniștrilor din Cabinetul Tomac. Cine sunt favoriții pentru portofoliile-cheie în Guvernul propus de Nicușor Dan

3 Țara în care am ajuns să trăim...

4 SURSE S-a aflat formula viitorului Executiv. Cum ar putea arăta Guvernul condus de Eugen Tomac

5 Amănunte care dau fiori despre explozia dronei din Portul Constanța...