Un român din Italia, confirmat cu coronavirus

Un cetățean român, rezident în Lombardia, Republica Italiană, a fost depistat cu infecție cu COVID-19, conform informațiilor comunicate de către autoritățile italiene. Conform acestora cetățeanul are simptome ușoare, fiind în auto-izolare la domiciliu, anunță Ministerul Afacerilor Externe.


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?