Un taxi a intrat în ghereta unui jandarm de la Ambasada Egiptului

O minoră a fost transportată preventiv la spital, după ce taxiul în care se afla a lovit ghereta unui jandarm amplasată la sediul Ambasadei Egiptului, au anunțat luni ofițeri ai Brigăzii Rutiere.

Potrivit surselor citate, accidentul s-a produs din cauza neadaptării vitezei.

Jandarmul nu era în gheretă în momentul impactului.

Incidentul s-a produs la intersecția străzilor Polonă cu Dacia.

AGERPRES


populare
astăzi

1 Hopa, ce avem noi aici?

2 „Echipa de securici, șmecheri, plagiatori și oameni cu o grămadă de contracte cu statul care s-a aliniat în spatele lui Bolojan”

3 LIVE Guvernul Veștea va fi votat în Parlament în această seară

4 Țața convertită la politică, gest de doi lei la adresa „noului dușman al poporului”

5 O informație interesantă