Un taxi a intrat în ghereta unui jandarm de la Ambasada Egiptului

O minoră a fost transportată preventiv la spital, după ce taxiul în care se afla a lovit ghereta unui jandarm amplasată la sediul Ambasadei Egiptului, au anunțat luni ofițeri ai Brigăzii Rutiere.

Potrivit surselor citate, accidentul s-a produs din cauza neadaptării vitezei.

Jandarmul nu era în gheretă în momentul impactului.

Incidentul s-a produs la intersecția străzilor Polonă cu Dacia.

AGERPRES


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Citiți și voi ce a văzut un pilot american de F-15 în Iran...

5 Așa arată un maimuțoi al păpușarilor...