Un taxi a intrat în ghereta unui jandarm de la Ambasada Egiptului

O minoră a fost transportată preventiv la spital, după ce taxiul în care se afla a lovit ghereta unui jandarm amplasată la sediul Ambasadei Egiptului, au anunțat luni ofițeri ai Brigăzii Rutiere.

Potrivit surselor citate, accidentul s-a produs din cauza neadaptării vitezei.

Jandarmul nu era în gheretă în momentul impactului.

Incidentul s-a produs la intersecția străzilor Polonă cu Dacia.

AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?