Una din cele mai frumoase vedete ProTV demontează un fake news despe viața ei personală

Corina Caragea (38 de ani) a vorbit despre viața ei personală și spune că, în ciuda zvonurilor, nu este căsătorită.

Prezentatoarea știrilor din sport de la PRO TV se află într-o relație de mai mulți ani cu Robert Pongracz, vicepreședintele Ligii Profesioniste de Fotbal. Se pare că cei doi nu se grăbesc să se căsătorească.

Corina Caragea nu este căsătorită

„Nu m-am măritat! Nu vă mai luați după «fake news»”,a spus bruneta într-un interviu pentru Libertatea weekend. 

Totodată, frumoasa prezentatoare de la pupitrul știrilor din sport de la PRO a explicat de ce au oamenii impresia că ea se pleacă mereu în vacanță, scrie  Pro Sport.

Pe rețeaua socială, prezentatoarea a adunat 376 de mii de fani. În descrierea contului său, ea arată că a fost gazda tragerii la sorți pentru Euro 2020, eveniment desfășurat în București.


populare
astăzi

1 Foarte interesante amănunte... / A început și la noi?

2 Acuzațiile lansate de fugarul Cristian Rizea împotriva unor cadre SRI au fost infirmate. Adevărul din spatele „generalului Pufi”

3 Cine se afla la bordul unui avion Iliușin Il-76 al guvernului Rusiei care a zburat din Iran la Moscova zilele trecute?

4 VIDEO „Inițial au spus da. Grindeanu greșește” / Un lider AUR dezvăluie unde a picat înțelegerea cu PSD

5 Economistul american care a prezis criza din 2008 avertizează: „urmează un șoc financiar și mai grav”