Unde a „fugit” Cătălin Botezatu după operația suferită acum o lună

Unde a „fugit” Cătălin Botezatu după operația suferită acum o lună

Cătălin Botezatul a suferit o ultimă operație în urmă cu abia o lună, însă nu a suportat să stea prea mult acasă să se relaxeze, ci a ales că plece într-o nouă și exotică vacanță pe plaiuri de poveste, că doar călătorului îi stă bine cu drumul iar celebrului creator de modă cu luxul și opulența.

Designerul a postat pe contul său de socializare mai multe fotografii din excursia lui din Kenya, destinație care pare că l-a fermecat iremediabil. Cătălin s-a fotografiat în cadre de vis, a și dansat cu triburile din sate, ba char a îmbrăcat și straie tradiționale, semn că îi cam priește ieșirea din tipare și că se află într-o stare cum nu se poate mai bună.

Vedeta a anunțat în urmă cu doar o lună, pe data de 4 martie, că se află pe patul unui spital din Turcia, fiind pregătit de o nouă intervenție chirurgicală. La acea vreme nu a dat prea multe informații, însă a dorit să își anunțe fanii despre starea în care se află și de faptul că este optimist.




populare
astăzi

1 BREAKING Duplicitate de doi lei, ca la CCR / Priviți, „Olguțel” a votat cu Mercosur, la fel ca 9 din cei 11 pesediști din PE!

2 Momentul în care Trump citește din greșeală cu voce tare un bilet primit de la Marco Rubio la o întâlnire cu giganții petrolieri

3 „Asistăm la sfârșitul unei ere și asta privește și România”. Americanii schimbă regulile jocului: cine urmează după Venezuela

4 VIDEO „Am militat ca România să treacă la euro cât mai rapid. A fost o rezistență incredibilă, interese să rămânem așa”

5 Două românce, prinse la Otopeni cu bani, bijuterii și ceasuri în valoare totală de 3 milioane euro