UPDATE Femeia jandarm lovită în Piaţa Victoriei a fost externată

Femeia jandarm care a fost lovită la mitingul din Piaţa Victoriei de vineri a fost externată marţi de la Spitalul de Urgenţă Floreasca.

Purtătorul de cuvânt al Spitalului Floreasca, Bogdan Opriţa , declara dimineaţă că în cursul acestei zile va fi externat un alt jandarm. AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?