UPDATE O femeie de 35 de ani a decedat după ce a căzut de la înălțime la un mall

Femeia care a căzut marți de la înălțime într-un complex comercial din Capitală se află în stare gravă la spital, deși primele informații au arătat că a decedat.

Din datele obținute, Poliția Capitalei a anunțat că femeia are 52 de ani și a căzut după ce s-ar fi împiedicat și dezechilibrat în timp ce cobora cu scara rulantă de la etajul 1 la parter.

Ea a fost transportată la Spitalul Municipal pentru asistență medicală de urgență.

Două echipaje ale SMURD au intervenit, au informat reprezentanții ISU București. Victima a fost găsită la nivelul parterului.

AGERPRES


populare
astăzi

1 Foarte interesante amănunte...

2 Ce pregătește PSD / Culisele puciului împotriva lui Bolojan

3 Noul șef al ITM București, surprins că vine la serviciu cu un Lamborghini de 300.000 de euro. Bolidul nu apare în declarația de avere

4 „Bă, tu mă faci pe mine borfaș? Mi-am dat viața pentru partid” / Bătaie în AUR

5 Controale la domiciliu pentru 7 milioane de români: Poliția va verifica asigurările obligatorii de locuință