Urmează două săptămâni care vor ZGUDUI România!

Urmează două săptămâni care vor zgudui România! Iar maimuța pusă de Dragnea în funcția de prim-ministru va demisiona! Surse bine poziționate din serviciile secrete vorbesc despre o relaționare fățișă între liderii noii majorități guvernamentale de la București și Rusia. Din păcate, având în vedere natura extrem de sensibilă a amănuntelor, nu putem oferi prea multe date. Cu o singură excepție: se vorbește despre racolarea lui Sebastian Ghiță. Întrebând și noi, ca proștii, cum era posibil așa ceva, ni s-a râs în nas. Apoi am fost puși să întrebăm retoric: câți „foști” colonei și generali KGB/FSB lucrează la Lukoil, la Ploiești? Mai mult, ni s-a sugerat să întrebăm, tot retoric, dacă nu cumva  Dosarul „Lukoil” a fost instrumentat de procurorul Negulescu, supranumit acum de presa „independentă de România”, Zdreanță...


populare
astăzi

1 Imaginea zilei în România...

2 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Negocieri guvernamentale la Vila Lac: Bolojan, Fritz și Kelemen au plecat, Grindeanu a rămas

5 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!