Urmează două săptămâni care vor ZGUDUI România!

Urmează două săptămâni care vor zgudui România! Iar maimuța pusă de Dragnea în funcția de prim-ministru va demisiona! Surse bine poziționate din serviciile secrete vorbesc despre o relaționare fățișă între liderii noii majorități guvernamentale de la București și Rusia. Din păcate, având în vedere natura extrem de sensibilă a amănuntelor, nu putem oferi prea multe date. Cu o singură excepție: se vorbește despre racolarea lui Sebastian Ghiță. Întrebând și noi, ca proștii, cum era posibil așa ceva, ni s-a râs în nas. Apoi am fost puși să întrebăm retoric: câți „foști” colonei și generali KGB/FSB lucrează la Lukoil, la Ploiești? Mai mult, ni s-a sugerat să întrebăm, tot retoric, dacă nu cumva  Dosarul „Lukoil” a fost instrumentat de procurorul Negulescu, supranumit acum de presa „independentă de România”, Zdreanță...


populare
astăzi

1 „Echipa de securici, șmecheri, plagiatori și oameni cu o grămadă de contracte cu statul care s-a aliniat în spatele lui Bolojan”

2 Țața convertită la politică, gest de doi lei la adresa „noului dușman al poporului”

3 Hopa, ce avem noi aici?

4 Asta e România onestului Nicușor Dan?

5 O nouă postare ciudată a președintelui SUA...