Vai, ce li s-o fi întâmplat ăstora de plâng? comisarul.ro joi, 10 octombrie 2019, 15:54 Distribuie Ce li s-o fi întâmplat ăstora de plâng?:))) Distribuie Distribuie Comentarii
5 Gelu Duminică, după eșecul Guvernului Veștea: «Culmea ironiei e să vezi trădătorii cum sunt trădaţi»