Vai, mămică, Lenuța-blonduța a făcut dușuleț acăsică!

Ce spui, fa! A făcut Lenuța dușuleț. Toată țara vrea să știe asta!

"Buna dimineata! Este ora 07.00, deci urmeaza "Apelul" :) Doar ca nu m-a mai trezit zgomotul infiorator al celor trei zavoare care se trag la ora 06.00. Si inca nu inteleg de ce ma trezesc in patul meu. Ieri am incercat sa ma readaptez la viata acasa. Surprinzator cum uiti unele obisnuinte, cum ar fi folosirea telefonului mobil, in ce directie se roteste robinetul de la dus...etc.

Va multumesc tuturor celor care v-ati gandit la mine in aceasta perioada! In special celor care mi-ati fost alaturi. Sunt convinsa ca forta gandurilor voastre pozitive a contat.

Sa aveti o zi frumoasa! Eu sunt aici...", e cel mai fresh mesaj al Lenuței de la întoarcerea acasă.


populare
astăzi

1 Imaginea zilei în România...

2 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

3 Negocieri guvernamentale la Vila Lac: Bolojan, Fritz și Kelemen au plecat, Grindeanu a rămas

4 VIDEO Cutremure violente în Venezuela, primele estimări vorbeau de peste 100.000 de morți

5 Alegeri anticipate în România: Fostul judecător CCR Petre Lăzăroiu explică mecanismul dizolvării Parlamentului