Veteran de război, dus de urgență la spital, după ce i s-a făcut rău la recepția de la Cotroceni

Unui veteran de 88 de ani, prezent luni la recepția organizată la Palatul Cotroceni cu prilejul Zilei Europei, i s-a făcut rău, fiind dus de urgență la Spitalul Universitar.

El a fost resuscitat de medici la Palatul Cotroceni, iar, după ce a fost stabilizat, a fost dus la spital.

La Palatul Cotroceni este organizată luni o recepție oferită cu prilejul Zilei Europei.

AGERPRES


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Așa arată un maimuțoi al păpușarilor...

5 Citiți și voi ce a văzut un pilot american de F-15 în Iran...