Veteran de război, dus de urgență la spital, după ce i s-a făcut rău la recepția de la Cotroceni

Unui veteran de 88 de ani, prezent luni la recepția organizată la Palatul Cotroceni cu prilejul Zilei Europei, i s-a făcut rău, fiind dus de urgență la Spitalul Universitar.

El a fost resuscitat de medici la Palatul Cotroceni, iar, după ce a fost stabilizat, a fost dus la spital.

La Palatul Cotroceni este organizată luni o recepție oferită cu prilejul Zilei Europei.

AGERPRES


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?