„VIAGRA” de campanie! Luptăm pentru LIBERTATEA noastră! Noua DEVIZĂ internă de la PSD!

„Bă, și nu uitați, luptăm pentru libertatea noastră! N-ați văzut ce-au zis ăștia după locale, că a fost pre-selecția pentru DNA? Dacă n-avem majoritatea în Parlament o să ne belescă pe toți!” Aceasta este fraza cu care, în surdină, la fiecare dintre întâlnirile de precampanie care se desfășoară deja în teritoriu, unul din staff-ul de la centru, îi admonestează pe liderii locali. Dintre ei se vor alege numele de pe listele de candidați pentru Parlament. Ei trebuie să o ia din sat în sat, din comună în comună, din oraș în oraș pentru a le susura la ureche celor care ar pute cădea victime ale represiunii Binomului, „să dea tot ce pot” pentru a câștiga alegerile parlamentare!


populare
astăzi

1 Foarte interesant ce spune omul ăsta despre Nicușor Dan...

2 Citiți și voi ce a văzut un pilot american de F-15 în Iran...

3 BREAKING Becali dezvăluie că Simion i-a promis președintelui Nicușor Dan că-l votează pe Veștea

4 BREAKING În ședința PNL s-a decis doar schimbarea președinților a 12 filiale de partid, toți din tabăra puciștilor

5 O nouă „realizare” marca Bolojan: Carburanții continuă să se scumpească în România, deși prețul petrolului scade