Vibratorul Tăriceanu a rămas fără baterii

Cules de Ponta de pe scările Palatului Victoria, în amintirea cerşetorilor de prin gările pariziene pe unde şi-a făcut veacul în tinereţea umbroasă, Tăriceanu a fost folosit până acum pe post de vibrator de băgat prin diverse zone ale electoratului casnic feminin. Se pare că utilitatea sa şi-a atins scopul. Iar PSD şi-a făcut destule poze cu el. În curând i se vor scoate bateriile. Candidatura, suspendarea, adevăraţii liberali, bla, bla-uri ieftine. Rod al strategilor de campanie ai PSD.


populare
astăzi

1 Imaginea zilei în România...

2 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

5 Negocieri guvernamentale la Vila Lac: Bolojan, Fritz și Kelemen au plecat, Grindeanu a rămas