Vibratorul Tăriceanu a rămas fără baterii

Cules de Ponta de pe scările Palatului Victoria, în amintirea cerşetorilor de prin gările pariziene pe unde şi-a făcut veacul în tinereţea umbroasă, Tăriceanu a fost folosit până acum pe post de vibrator de băgat prin diverse zone ale electoratului casnic feminin. Se pare că utilitatea sa şi-a atins scopul. Iar PSD şi-a făcut destule poze cu el. În curând i se vor scoate bateriile. Candidatura, suspendarea, adevăraţii liberali, bla, bla-uri ieftine. Rod al strategilor de campanie ai PSD.


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Așa arată un maimuțoi al păpușarilor...

5 Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează avantajul numeric al Rusiei