Vicepreședintele ANAF, audiat la DNA

Mihai Vătășoiu, vicepreședinte ANAF, a fost audiat la DNA în dosarul deputatului PSD Mădălin Voicu. Conform primelor informații, Vătășoiu a fost pus sub învinuire. El a fost audiat timp de jumătate de oră și i s-a comunicat calitatea de suspect.


populare
astăzi

1 „Capcana cu miere”. Scandal sexual și acuzații de spionaj înaintea alegerilor din Ungaria. Contracandidatul lui Orban: „M-am lăsat sedus”

2 O femeie a murit în vehiculul electric care a luat foc în mers, pe un bulevard din București. Soțul său a reușit să se salveze

3 „Nu mai e ca înainte”. Mărturiile românilor dintr-o țară europeană renumită până de curând pentru nivelul de trai

4 Capcane sexuale, camere video ascunse și întâlniri la Moscova. Ce arată noile documente despre fostul miliardar pedofil Jeffrey Epstein

5 Recesiunea tehnică declanșează atacul PSD. Grindeanu: „O rușine pentru întreaga Coaliție”. Câciu: „Bolojan, cel mai slab premier”