VIDEO Aceste imagini cam confirmă ce se spune despre bulgari...

Imagini cu regretatul Johan Cruyff și Hristo Stoicikov au fost postate pe contul de Facebook atribuit fostului internațional olandez. Nici mai mult nici mai puțin, atacantul bulgar este învățat cum să sară coarda de către antrenorul său din acea perioadă de la FC Barcelona.
Înregistrarea este din 22 februarie 1995 și ni-l înfățișează pe Johan Cruyff arătându-i nătângului Hristo cum să sară coarda.

Marele Cruyff a fost atât jucător (între 1973 și 1978), dar și antrenor al Barcelonei (1988-1996).
 



 


populare
astăzi

1 Noua Eră / O poveste care dă fiori despre ce va să vină...

2 Jaful spectaculos pe care nimeni nu l-a observat timp de trei zile. Hoții care au fugit cu peste 100 milioane de euro nu au fost prinși

3 Mafioți ucraineni au folosit identitatea unei judecătoare a CCR pentru a fura o firmă din România. „Am formulat plângere penală”

4 A fost prins criminalul lui Gheorghe Chindriș. Detalii șocante din anchetă: victima, lovită în cap cu un calorifer electric

5 De ce riscă Putin să fie zdrobit chiar de lumea pe care și-a dorit-o