VIDEO Aceste șampanii sunt pentru băiatul lui Vanghelie...

Alexandru Vanghelie, băiatul fostului primar PSD Marian Vanghelie, și-a serbat ziua sâmbătă la un club de lux din Mamaia, cu zeci de sticle de șampanie Dom Perignon.

Imaginile filmate de un cititor G4Media.ro arată cum șampania e adusă de chelneri cu o lectică specială printre invitații care dansează pe terasa clubului de pe litoral.

La petrecerea organizată în plină pandemie au participat zeci de persoane.

Un prieten s-a fotografiat alături de fiul lui Vanghelie în clubul Nuba și a postat urări pe contul de Facebook al acestuia.

Băiatul lui Marian Vanghelie e cunoscut pentru apetența sa pentru lux. Presa a scris în repetate rânduri despre petrecerile lui fastuoase, dar și despre faptul că a stat într-un apartament cu o chirie exorbitantă în timpul studiilor universitare din America.

Marian Vanghelie, fost primar PSD al Sectorului 5, candidează acum la alegerile locale pentru funcția de primar din același sector. Vanghelie candidează din partea Partidului Social Democrat Independent.


populare
astăzi

1 CULISE Ce ar pregăti Bolojan după ce președintele s-a înțeles cu Grindeanu

2 E festival de m...e la adresa PSD după ce liderii partidului au postat pe rețele sociale afișe identice cu „Momentul Adevărului”, votul pentru debarc…

3 VIDEO „Trusă, stingător, triunghi aveți?” / Polițista care s-a enervat pe un șofer oprit în trafic, cercetată de Biroul Control Intern al IPJ Bacău

4 Apariție surpriză a lui George Simion la hotelul unde PSD decide soarta guvernării. Liderul AUR spune că este „naș la un botez”. Reacția lui Grindeanu

5 Noi amănunte despre întâlnirea dintre George Simion și Călin Georgescu de la Biblioteca Națională