VIDEO Aplauze în Parlament când au votat cei doi parlamentari bolnavi de la PNL și PMP

Parlamentarii Opoziției i-au aplaudat zeci de secunde pe cei doi parlamentari bolnavi care au votat la moțiunea de cenzură după ce au venit direct din spital.

E vorba despre Cornel Olar (PNL – suferind de o boală cronică) și Vasile Lungu (PMP, care și-a amânat o operație la Cluj).





populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?