VIDEO Ăsta e ăla de-i porcăia pe muncitorii români

Observatorul Prahovean  afirma ca cetateanul strain care a injurat angajatii unei fabrici de textile din Prahova este cipriotul Eleftherios Vanellis. Acesta a postat pe pagina sa de Facebook o fotografie in care are desenata o mustata ca a lui Hitler iar in partea stanga se vede o zvastica.

Potrivit sursei citate, incidentul a avut loc in 16 iunie la fabrica Unique Clothing, din comuna Paulesti, sat Gageni. Observatorul Prahovean afirma, citand surse, ca "Vanellis nu ocupa in firma nicio pozitie de conducere, insa cu toate astea angajatii il stiu de 'sef' si de omul care face platile".

Administratorul societatii se numeste Dimitriou Antreas, un barbat originar tot din Cipru, in varsta de 71 de ani. Observatorul Prahovean precizeaza ca a incercat sa obtina un punct de vedere oficial al firmei, insa la numerele de telefon afisate pe internet nimeni nu a raspuns.




populare
astăzi

1 Foarte interesante amănunte...

2 Trei surori în vârstă de 12, 14 și 16 ani au sărit în gol de la etajul nouă după ce părinții le-au luat telefonul

3 Adio, leu? / Soluția neașteptată a unui economist de top pentru ca România să treacă la euro fără să mai aștepte după politicieni

4 VIDEO Turcia tace și face...

5 „Eu i-am făcut plângerea penală”. Consilierul lui Ilie Bolojan dezvăluie că l-a reclamat pe Robert Negoiță la DNA