VIDEO Asta nu se întâmplase în România

Asta nu se întâmplase în România. Trenul de călători care venea de la Timişoara spre Bucuresti a rămas în câmp în această dimineaţă, după ce legătura dintre vagoane şi cele două locomotive s-a rupt.

 Unul dintre călători, martor la eveniment, spune că locomotivele şi-au continuat drumul, în timp ce opt vagoane au rămas în Radomireşti, judeţul Olt.

După o oră, cele două locomotive s-au întors pentru a prelua garnitura de vagoane.

CFR a anunţat că a demarat o anchetă pentru a stabili ce anume s-a întâmplat.




populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?