VIDEO Campania de vaccinare anti-COVID/Valeriu Gheorghiţă îi provoacă pe Andreea Esca, Mihai Bobonete, Lucian Mîndruţă şi Văru Sandel

Preşedintele Comitetului naţional pentru coordonarea vaccinării anti-COVID, Valeriu Gheorghiţă, i-a provocat pe Andreea Esca, Mihai Bobonete, Lucian Mîndruţă şi Văru Sandel în cadrul campaniei de informare privind imunizarea.

Provocarea a fost lansată joi, în cadrul unei conferinţe de presă, susţinută de Valeriu Gheorghiţă şi de secretarul de stat în Ministerul Sănătăţii Andrei Baciu, care a avut ca prim subiect lansarea unor spoturi de informare privind campania de vaccinare anti-COVID.


populare
astăzi

1 Hopa, ce avem noi aici?

2 „Echipa de securici, șmecheri, plagiatori și oameni cu o grămadă de contracte cu statul care s-a aliniat în spatele lui Bolojan”

3 Țața convertită la politică, gest de doi lei la adresa „noului dușman al poporului”

4 O informație interesantă

5 Asta e România onestului Nicușor Dan?