VIDEO Care o fi faza? Ce or fi căutat toți ăștia la sediul BNR?

Ex-premierul Cîțu, ministrul Câciu, fostul ministru Vlădescu, Stolo și Emil Constatinescu au fost fotografiați de paparazzi mediaflux.ro ieri după amiază, ieșind din sediul Băncii Naționale a României. La misterioasa întâlnire a participat și Eugen Teodorovici, care însă a ieșit mai devreme și în grabă din clădire.

D


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?