VIDEO Ce nu s-a văzut la TV în ziua când PSD a picat de la Guvernare

VIDEO Ce nu s-a văzut la TV în ziua când PSD a picat de la Guvernare

​„Ole, Ole, Ole, Ole!”, au scandat joi după-amiază o mână de protestatari care s-au adunat lângă Palatul Parlamentului să salute moțiunea de cenzură adoptată împotriva Guvernului Dăncilă. În sala de plen, în timpul ședinței, un fost premier a bruscat un parlamentar PSD, un alt fost premier s-a uitat la poze cu mașini pe telefon, iar prima femeie prim ministru din istoria țării s-a prefăcut că-și ia notițe în timpul discursurilor. Pe hol, un cunoscut „dandy” le-a spus jurnaliștilor că n-a consumat băuturi alcoolice.

Vezi un videoreportaj marca HotNews.ro  cu ce nu s-a văzut la televizor în ziua când moțiunea de cenzură anti-PSD a trecut la vot.



populare
astăzi

1 Adevărații șefi ai României, la ei e cheia...

2 O informație care dă de gândit...

3 VIDEO „Taci dracu' din gură, ești altă generație, nu vă suport” / Claudiu Bleonț și-a umilit fetița pe scenă

4 VIDEO Nicușor Dan a luat-o razna? Serie de gafe la dezbaterea de la TVR

5 Aceste lucruri se petrec în „curata” Germanie... La Amsterdam, unde abia poți respira pe anumite străzi din cauza „ierbii”, cum o fi?