VIDEO Cei 8 pui de lebădă din parcul IOR au fost FURAȚI

Opt puișori de lebădă care deveniseră atracția parcului IOR din sectorul 3 al Capitalei au dispărut. Primarul sectorului 3, Robert Negoiță, a lansat un apel pentru a găsi puii de lebedă care ar fi fost furați.

"Stiti cei 8 puisori de lebada? Sigur i-ati vazut, daca ati trecut recent prin Parcul IOR. Din pacate, unii nu au inteles ca locul acestor pui este in parcul nostru, alaturi de parintii lor, si... i-au furat. Cine are informatii despre asta, cine a auzit sau vazut ceva, este rugat sa ne transmita toate detaliile. Politia Locala Sector 3 face verificari, dar, orice ajutor, orice informatie conteaza", a scris Negoiță pe o rețea de socializare.



populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează avantajul numeric al Rusiei

5 SURSE AUR cere funcția de președinte al Senatului pentru Peiu, cu scopul de a prelua prerogativele lui Nicușor Dan