VIDEO Fotbal: AC Milan a revenit de la 0-2 cu Verona şi a câştigat cu 3-2, în Serie A

AC Milan, la primul meci al portarului român Ciprian Tătăruşanu în acest sezon, a învins-o pe Hellas Verona cu scorul de 3-2, sâmbătă, pe San Siro, după ce a fost condusă cu 2-0, în etapa a 8-a a campionatului de fotbal al Italiei.

Caprari (7) şi Barak (24 - penalty) au marcat pentru oaspeţi, dar rossoneri au reuşit să revină, graţie golurilor înscrise de Olivier Giroud (59) şi Franck Kessie (76 - penalty), victoria fiind adusă de autogolul lui Koray Guenter (78).


populare
astăzi

1 Pe câți a sunat, toți l-au refuzat. Mircea Lucescu, dezvăluiri incredibile, cu câteva zile înainte să moară

2 Panouri publicitare misterioase, în București. „Nu au absolut niciun site, niciun nume, nici un logo pe afișe"

3 De citit...Cam asta încearcă să facă acum PSD-ul cu Bolojan și a ieșit festivalul prostiei...

4 Decese și dispariții misterioase în rândul savanților legați de programe clasificate ale SUA. Al nouălea om de știință mort în circumstanțe neclare

5 „Putem specula că în pachet au intrat și șefii serviciilor” / Cine a câștigat și cine a pierdut în negocierea pentru șefii parchetelor