VIDEO Fotbal: Răuţă (Dinamo), despre criza sa respiratorie - Acum sunt bine, toate testele au ieşit bine

Jucătorul echipei de fotbal Dinamo Bucureşti, Alexandru Răuţă, a afirmat, sâmbătă, într-o conferinţă de presă, că rezultatele analizelor medicale efectuate după o criza respiratorie post-Covid-19, suferită în meciul cu Rapid, au ieşit bine şi că a reintrat în programul echipei.


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?