VIDEO Imaginea zilei în România

Sute de cetățeni nepalezi s-au adunat pe peronul stației de metrou Titan din Capitală, în noaptea de Revelion, și au scandat „Nepal”, scrie b365 . Imaginile au devenit virale pe rețelele de socializare.

Un moment de bucurie a fost surprins noaptea trecută, în jurul orei 01:30, în stația de metrou Titan.

Sute de muncitori veniți în București din Nepal s-au întâlnit pe peron și pentru a celebra trecerea în noul an au început să scandeze puternic, conform b365 . Oamenii au scandat „Nepal” în timp ce s-au îmbrățișat.

Momentul a fost filmat și publicat pe rețelele de socializare, strângând zeci de mii de vizualizări în doar câteva ore.

De Revelion, trenurile de metrou au circulat toată noaptea.



populare
astăzi

1 Imaginea zilei în România...

2 O nouă „realizare” marca Bolojan: Carburanții continuă să se scumpească în România, deși prețul petrolului scade

3 Dezvăluiri din PSD / „Ne-au chemat la Vila Lac și ni s-a spus: «Trebuie să aduceți voturi»” pentru Simion”

4 Specialiștii Muzeului „Grigore Antipa” fac precizări despre „peștii-iepure” care au apărut în Grecia

5 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”