VIDEO impresionant. O cățelușă și-a așteptat ore în șir stăpânul în fața unui spital din Iași

O catelusa si-a asteptat ore in sir stapanul in fata Unitatii de Primiri Urgente a Spitalului "Sf. Spiridon", din Iasi, cat acestea a fost tratat de medici, scrie iasitvlife.ro. Personalul medical a fost atat de impresionat de perseverenta animalului incat l-au lasat cateva minute sa-si vada stapanul. Momentul revederii a fost unul emotionant.


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?