VIDEO Încă o „valoare”...

Un BMW avand numarul de inmatriculare PI2DAA a fost ridicat marti dupa ce a blocat accesul intr-o parcare din Mamaia Nord.

„Bolid “nesimțit” săltat dintr-o parcare din Mamaia Nord!
Autoturismul în discuție bloca accesul într-o parcare, dar nu numai asta a atras atenția ci și numărul de înmatriculare "personalizat"!
Momentan, autoturismul se află indisponibilizat în spațiul de parcare al mașinilor ridicate, dar în cazul în care va fi găsit în trafic, polițiștii vor verifica și autenticitatea numărului de înmatriculare.
Până atunci, proprietarul este bun de plată: amendă, taxă de ridicare, transport și depozitare, plus trei puncte de penalizare.”, a scris europa press .


populare
astăzi

1 Când mai citiți știri despre fata asta, să știți că l-a cunoscut foarte bine pe Darius Vâlcov...

2 „Ne furau banii, își cumpărau case și mașini de câteva sute de mii de dolari. Lor nu le pasă deloc de oameni, vor fura totul!”

3 Hopa, ce avem noi aici?

4 SURSE Grupul politic care ar putea decide soarta lui Bolojan: negocieri tensionate și acuzații dure înainte de moțiune

5 Citiți asta, oameni buni / Și faceți diferența dintre un politician oarecare din SUA și „vârfurile” politicii din România...