VIDEO Infractorul, huiduit la plecarea de la Guvern!

Infractorul, huiduit la plecarea de la Guvern!

De la secunda 35:

Președintele PSD, Liviu Dragnea, alături de premierul Viorica Dăncilă, au plecat de la Palatul Victoria, în timp ce câțiva protestari strânși în piața Victoriei strigau „Analfabeta” și „Hoții, hoții”.


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?