VIDEO Iohannis: I-am spus preşedintelui Trump că noi contăm pe SUA pentru securitatea noastră pe flancul estic

Preşedintele Klaus Iohannis a declarat că i-a transmis preşedintelui american Donald Trump, în discuţia telefonică de sâmbătă, că ţara noastră contează pe SUA şi pe NATO pentru securitatea flancului estic al Alianţei.


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?