VIDEO Iohannis, în mijlocul elevilor cărora le-a fost diriginte, după 20 de ani...

Preşedintele Klaus Iohannis a participat, la Colegiul Naţional „Samuel von Brukenthal” din Sibiu, la reuniunea de 20 de ani de la absolvire a foştilor săi elevi cărora le-a fost diriginte.

Klaus Iohannis a scris pe pagina sa de Facebook că a participat la această întâlnire şi a postat şi un filmuleţ de la reuniune.

 ”O reuniune plină de emoţie astăzi, la Sibiu, cu foştii mei elevi de la Colegiul Naţional „Samuel von Brukenthal”, la 20 de ani de la absolvire. I-am revăzut cu acelaşi entuziasm ca în perioada în care le eram diriginte şi ne-am adus aminte de momentele deosebite petrecute împreună”, a scris Iohannis.


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează avantajul numeric al Rusiei

5 Așa arată un maimuțoi al păpușarilor...