VIDEO Jandarmeria va institui culoare speciale de acces pe Dealul Mitropoliei la pelerinajul de Sfântul Dimitrie cel Nou

VIDEO Jandarmeria va institui culoare speciale de acces pe Dealul Mitropoliei la pelerinajul de Sfântul Dimitrie cel Nou

Jandarmeria Capitalei anunţă instituirea de dispozitive de ordine şi siguranţă publică şi culoare speciale de acces pe Dealul Mitropoliei cu ocazia pelerinajului de Sfântul Dimitrie cel Nou.

Jandarmii bucureşteni vor asigura măsurile de ordine publică şi siguranţa cetăţenilor care vor participa, în perioada 25 - 27 octombrie, la manifestările religioase ce vor avea loc la Catedrala din Dealul Mitropoliei.


populare
astăzi

1 „Venea Mercedesul şi mă lua dimineaţa, aveam apartament în închisoare, puteam să aduc 100 de femei!”

2 Noua Eră / Priviți cu cine s-a căsătorit acest japonez de 53 de ani!

3 Mesaj halucinant al judecătoarei urmărite de procurori în dosarul lui Georgescu: „Oamenii-șerpi te vând pe 30 de arginţi”

4 Daciana Sârbu își apără relația cu „cârlanul”

5 Asta e „marea” Rusie, care se pretează la așa ceva?