VIDEO Melodia preferată a șefei DNA: What a Wonderful World a lui Louis Armstrong

Ion Cristoiu l-a intrebat joi seara pe Sebastian Ghita, intr-o interventie telefonica la Antena 3, ce muzica asculta Laura Codruta Kovesi la presupusele petreceri la care ar fi participat impreuna cu acesta, iar Ghita a raspuns ca "CD-ul preferat" al sefei DNA este "Best of Louis Armstrong".

Ghita a adaugat ca melodia preferata a Laurei Codruta Kovesi ar fi "It's a Wonderful World" a marelui jazzman (este vorba de celebra "What a Wonderful World", n.r.).


populare
astăzi

1 BREAKING Guvernul Veștea, girat de președintele Nicușor Dan, a picat în Parlament

2 Hopa, ce avem noi aici?

3 O informație interesantă

4 Așa arată un maimuțoi al păpușarilor...

5 Ucraina îl umilește din nou pe Putin. Inovațiile ucrainenilor erodează avantajul numeric al Rusiei