VIDEO Melodia preferată a șefei DNA: What a Wonderful World a lui Louis Armstrong

Ion Cristoiu l-a intrebat joi seara pe Sebastian Ghita, intr-o interventie telefonica la Antena 3, ce muzica asculta Laura Codruta Kovesi la presupusele petreceri la care ar fi participat impreuna cu acesta, iar Ghita a raspuns ca "CD-ul preferat" al sefei DNA este "Best of Louis Armstrong".

Ghita a adaugat ca melodia preferata a Laurei Codruta Kovesi ar fi "It's a Wonderful World" a marelui jazzman (este vorba de celebra "What a Wonderful World", n.r.).


populare
astăzi

1 Imaginea zilei în România...

2 Râcă între „suveraniști” / „Eu vă zic marș” / „Doamna Anca e suveranistă până la PSD”

3 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

4 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

5 Negocieri guvernamentale la Vila Lac: Bolojan, Fritz și Kelemen au plecat, Grindeanu a rămas