VIDEO Ministru: Primăria București cere 667 de milioane de lei. Orban: E o nerușinare. Au nevoie de bani pentru companiile de nababi

Așa da dialog:

Ion Ștefan, ministrul Dezvoltării: Primăria București cere 667 de milioane de lei.

Ludovic Orban: E o nerușinare. Le-am plătit deja 100 de milioane de lei. Au nevoie de bani pentru companiile de nababi

De la minutul 14.00:


populare
astăzi

1 Citiți cu atenție ce spune omul ăsta despre actuala situație din România!

2 N-a avut gusturi rele Bill Gates...

3 Foarte interesante amănunte...

4 Foarte interesante amănunte...

5 Așa o fi?