VIDEO O femeie a mers cu un cadavru într-o bancă și a încercat să ia un credit în numele lui

În orașul brazilian Rio de Janeiro, o femeie a adus un bărbat în vârstă de 68 de ani, aflat într-un scaun cu rotile, într-o sucursală bancară și a încercat să-l facă să semneze pentru un împrumut, dar acesta era mort de câteva ore, a anunțat miercuri poliția braziliană, scrie Reuters .

Erika Vieira Nunes a intrat cu cadavrul pe rotile în banca dintr-o suburbie a orașului Rio marți și i-a spus casierului că bărbatul dorea un împrumut de 17.000 de reali (3.250 de dolari), după cum au arătat înregistrările video ale camerelor de supraveghere.

Ea a ținut un stilou și i-a mișcat mâna în față fără niciun răspuns. „Unchiule, mă asculți? Trebuie să semnezi”, a spus ea, potrivit înregistrării video de securitate, sugerând să semneze pentru el.

Atenție! Imagini care vă pot afecta emoțional!

„El nu spune nimic, așa este el”, a spus ea, adăugând: „Dacă nu ești bine, te voi duce la spital”.

Angajații băncii au devenit suspicioși deoarece capul bărbatului continua să cadă pe spate și au sunat la poliție, care a arestat-o pe femeie pe loc și a acuzat-o de fraudă. Cadavrul a fost dus la morgă.


populare
astăzi

1 „Ne furau banii, își cumpărau case și mașini de câteva sute de mii de dolari. Lor nu le pasă deloc de oameni, vor fura totul!”

2 SURSE Guvernul Bolojan e ca și picat, moțiunea va fi votată de cel puțin 270 de parlamentari. Cătălin Predoiu, premierul agreat la Cotroceni

3 Palmă grea pentru președinte / „Refuz să particip, am primit invitație de la Administrația Prezidențială, nu mă duc, în semn de protest pentru tot ceea …

4 Războiul intern din PSD / Jocurile de culise

5 Prima lovitură grea pentru Bolojan în interiorul PNL...